HOTOVO!

E-book už je na cestě k Vám.

Než se podíváte na poslaný obsah zdarma, mám pro Vás jako dárek tuto EXKLUZIVNÍ nabídku, kterou nikde jinde nenajdete. 👇

E-book Cesta k vašemu sebevědomému já - Stanislava Krajíčková

Připravila jsem pro Vás e-book (nebo možná spíš workbook)

Cesta k Vašemu sebevědomému JÁ

a v něm Vám předám nejen praktické informace, o tom, jak pracovat na svém sebevědomí, asertivitě a jak se naučit přijímat kritiku, ale hlavně v něm naleznete praktická cvičení na posílení sebevědomí a sebedůvěry.

Na stránkách e-booku získáte všechny informace v ucelené a jednotné formě a nemusíte je nikde složitě sama vyhledávat.

Cena e-booku je 350,- Kč 179,- Kč

Poznáváte se?

  • Ráda byste něco řekla, něco udělala nebo se jinak vyjádřila, ale prakticky nikdy to neuděláte, protože se bojíte někoho oslovit, někde promluvit, za něco se postavit nebo si něco obhájit.
  • Říkáte si někdy: „Ona je hezčí, chytřejší, vyšší, menší, štíhlejší, silnější, šikovnější atd… než já, já nejsem k ničemu, nikdy nic nedokážu, ničeho nedosáhnu, nikdy nic nedotáhnu do konce.“
  • Neumíte se postavit sama za sebe, stále jste ta „hodná holčička“, která je tu pro ostatní, ale sebe zanedbává, přehlíží své potřeby, přání a touhy.

Změňte svůj život a staňte se sebevědomou a sebejistou ženou.

Kdo jsem?

Jmenuji se Stáňa Krajíčková a jsem koučka a mentorka žen.

Pomáhám ženám nalézt radost, sebedůvěru a lásku k sobě.

Podporuji je na cestě k naplnění jejich životních snů a vytváření harmonických vztahů.

Sama jsem se dlouho nechtěla smířit s faktem, že se neumím postavit sama za sebe, neumím komunikovat své potřeby a často dělám věci, které vlastně dělat vůbec nechci.

Tolikrát se mi stalo, že jsem neuměla v různých situacích správě reagovat, jen jsem stála a koukala a až doma jsem si přehrávala, co jsem vlastně měla říct a udělat.

Byla jsem z toho opravdu nešťastná a jednoho dne si řekla: „A dost!“ Začala jsem pátrat co s tím, až jsem objevila nástroje, díky kterým jsem se naučila správě reagovat, rozhodovat se, komunikovat své potřeby a říkat NE.

Chcete se to také naučit?

Sebevědomé ženy mění svět! Vydejte se krok za krokem ke svému úspěchu.

Získat sebevědomí není konec, je to začátek Vašeho nového, silnějšího JÁ.

Dejte si tu šanci! Čeká na Vás pod tímto tlačítkem.