Objednávka e-booku
Cesta k Vašemu sebevědomému JÁ

Speciální nabídka

Do e-booku jsem vložila spoustu svých znalostí, poznatků a tipů, které mohou výrazně proměnit Váš život i Vás samotnou, ale sama vím a chápu, že některá témata jsou hůře uchopitelná a někdy je potřeba je rozebrat do větší hloubky. Proto Vám nabízím tuto speciální nabídku:

E-book Klíč ke šťastnému vztahu, což je praktický průvodce pro Váš fungující dlouhodobý vztah. Díky informacím obsaženým průvodci pochopíte, co je potřeba udělat, pokud chcete mít dlouhodobě fungující vztah a spokojené manželství. E-book můžete získat za akční cenu 390,- Kč místo 690,- Kč.

NEBO

E-book Sebekoučinkem ke štěstí a úspěchu, což je praktický průvodce, který Vám pomůže objevit Váš největší potenciál a žít život ve větší pohodě a harmonii. Díky informacím, koučovacím nástrojům a cvičením obsaženým v e-booku se lépe naučíte plánovat Váš čas, plnit si své cíle a dosahovat úspěchu v každé oblasti Vašeho života. E-book můžete získat za akční cenu 390,- Kč místo 590,- Kč.

NEBO 

E-book Plnoštíhlá krása, díky kterému začnete objevovat svou vlastní krásu, lásku k sobě a svému tělu, a ještě více posílíte své sebevědomí. Poskytnu Vám k tomu nástroje a cvičení, pomocí kterých se budete cítit sebejistě a krásně ve svém těle, bez ohledu na to, jaká je Vaše velikost nebo tvar, a to za akční cenu 149,- Kč místo 299,- Kč.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete pomoct s objednávkou?

Napište mi na stana@stanislavakrajickova.cz

Kontakt       Ochrana osobních údajů       Obchodní podmínky