OD ÚKLIDU KE KLIDU

E-booky

Najdete tu praktické pomocníky, e-knihy, které nabízím a které Vám pomůžou s Vašimi vztahy a osobním rozvojem a růstem. Pro více informací o nabízených e-knihách klikněte na obrázek e-booku nebo na tlačítko. 

Koučovací nástroje a cvičení jsou v každém e-booku jiná, neopakují se. 😉

KLÍČ KE ŠŤASTNÉMU VZTAHU

Praktický průvodce pro Váš fungující dlouhodobý vztah

E-book, díky kterému porozumíte vtahům, zlepšíte komunikaci s Vaším partnerem, lépe se připravíte na řešení konfliktů a případných krizí, začnete o sebe s láskou pečovat, porozumíte tomu, co je pro Vás důležité a získáte více pohody a osobního štěstí ve Vašem životě.

CENA: 690,- kč

SEBEKOUČINKEM KE ŠTĚSTÍ A ÚSPĚCHU

Naučte se plánovat Vás čas, plnit své cíle a dosahovat úspěchu v každé oblasti Vašeho života

E-book, díky kterému se naučíte, jak si stanovit a dosáhnout svých cílů, a to nejen v osobním životě, ale i v kariéře. Pomocí sebekoučování si zlepšíte sebevědomí, naučíte se efektivně plánovat Váš čas a najdete harmonii mezi osobním životem a kariérou. Pomocí koučovacích nástrojů a praktických cvičení překonáte jakékoliv výzvy, které Vás mohou potkat.

CENA: 590,- kč

PLNOŠTÍHLÁ KRÁSA

Skutečná přitažlivost a sebevědomí nezávisí na váze, ale na tom, jak se cítíte ve vlastní kůži.

Praktické informace, o tom, jak si vybírat oblečení tak, aby Vám slušelo, sedělo a bylo Vám pohodlné, ale hlavně také tak, abyste v něm vypadala skvěle. V druhé části e-booku naleznete praktická cvičení na posílení sebevědomí a sebedůvěry.

CENA: 299,- kč

CESTA K VAŠEMU SEBEVĚDOMÉMU JÁ

Sebevědomé ženy mění svět. Vydejte se krok za krokem ke svému úspěchu.

Praktické informace o tom, jak pracovat na svém sebevědomí, asertivitě a jak se naučit přijímat kritiku, spolu s praktickými cvičeními na posílení sebevědomí a sebedůvěry.

CENA: 350,- kč