Nemáte jasno ve svých cílech? Chcete změnit svůj život, ale nevíte jak a kudy kam?

Chcete se naučit lépe plánovat Váš čas a dosáhnout úspěchu, ať už pro Vás úspěch znamená cokoliv?

Mám pro Vás řešení!

Existuje jednoduchý způsob, jak dosáhnout svých snů a přetvořit svůj život, a to bez zbytečných stresů a zmatků.

A je jedno, jestli chcete např. dosáhnout určitých pracovních záměrů, odejít ze špatně placené práce, začít s vlastním podnikám, lépe spravovat své finance, zlepšit své zdraví, zhubnout nebo upravit svůj jídelníček, začít cvičit nebo chodit ven do přírody na procházky, uklidit si přeplněné skříně, sklep nebo komoru, napsat knihu, postavit za to, co je pro Vás důležité nebo si jen udržet to, co už máte.

Tento inspirující e-book Vám pomůže objevit Váš největší potenciál, dosáhnout Vašich cílů a žít život ve větší pohodě a harmonii.

Koučování a sebekoučink mi pomohl v hodně náročných životních situacích. Když už jsem nevěděla kudy kam a řekla jsem si, že už vlastně nemám co ztratit, zkusila jsem koučink. A byla to ta nejlepší věc, kterou jsem pro sebe a svou rodinu mohla udělat.

Na základě těchto vlastních zkušeností jsem pro Vás vytvořila tento e-book, jehož součástí je i 14 koučovacích cvičení, díky kterým pochopíte, CO je pro Vás důležité, PROČ je to pro Vás důležité, ČEHO chcete dosáhnout a zjistíte, JAK toto dostáhnout.

Pořád se jen snažíte a hledáte mezi tím vším kompromisy, ale stejně Vám připadá, že pro nikoho nejste důležitá ani Vy, ani Vaše potřeby, přání a touhy. A už toho máte dost!

Pokud jste žena, které na sobě záleží a nechce se jen tak nechat bezcílně vláčit životem, pak jste tu správně!

Možná si teď říkáte, že už jste zkusila spoustu všelijakých kurzů, přečetla hodně knih a stále se cítíte ztracená a nevíte kudy kam a že to v žádném případě sama zvládnout nemůžete a nechce se Vám do toho…

Pokud se takto cítíte, tak Vás ujišťuji, že to zvládnete a že tyto řádky píšu právě pro Vás. A hned Vám řeknu proč.

Životní smysl, mezilidské vztahy, plánování času, posilování sebevědomí, překonávání překážek, problémů a životních výzev – to je to, co nás nikdy nikdo nenaučil. Ve škole se to nebralo, a tak jste se pokoušela zvládnout vše sama metodou pokus – omyl.

Ale to už není nutné!

Teď se na to podíváme společně!

Kdo jsem?

Jmenuji se Stáňa Krajíčková.

Jsem vztahová a životní koučka a expertka na úklid, třídění věcí a organizaci prostoru.

Z domova jsem si vytvořila místo, které mě podporuje a ve kterém se cítím skvěle. Jednoho dne jsem přišla na to, že si chci uklidit nejen doma, ale i ve svých vztazích, ve své mysli a ve své duši.

Co dělám?

Pomáhám ženám dosahovat jejich cílů, nacházet zdroje síly a motivace jak v soukromém, tak i profesním životě tak, aby mohly žít svůj život naplno.

Proč zrovna já?

Sama jsem si prošla mnohým a vím, že spoustu témat, se kterými ke mně chodíte, mám sama odžitých.
Jsou to např. drogové a jiné závislosti nejbližších, psychické i fyzické násilí, prošla jsem si toxickým vztahem, oboustrannou nevěrou, vztahem v tzv. „zlaté kleci“, partnerskou krizí, finanční krizí, vyhořením…

Rozumím Vám a chápu Vás.

Naučila jsem se plánovat svůj čas tak, aby byli spokojeni všichni kolem i JÁ SAMOTNÁ. Našla jsem svůj životní smysl, plním si svá přání a mé okolí mě ve všem podporuje.

A PŘESNĚ TO TEĎ NAUČÍM I VÁS!

Odhalte i Vy tajemství úspěšných žen a dosáhněte všeho, co si jen přejete!

Napsala jsem e-book

Sebekoučinkem ke štěstí a úspěchu

a v něm Vám předám nejen praktické informace, jak pomocí sebekoučinku dosáhnout úspěchu v každé životní oblasti, ale hlavně praktické rady, tipy a cvičení, která Vám na této cestě pomohou.

Na stránkách e-booku získáte všechny informace v ucelené a jednotné formě a nemusíte je nikde složitě sama vyhledávat.

Co díky e-booku naučíte

Lépe plánovat a dosahovat cílů

Naučíte se lépe definovat své cíle a vytvářet plány pro jejich dosažení. Získáte jasnější směr ve Vašem životě.

Překonáte strachy a překážky

Díky koučovacím nástrojům a cvičením překonáte strachy a nejistoty, které Vám stojí v cestě při dosahování úspěchu.

Zvýšíte svou produktivitu a efektivitu

Naučíte se lépe využívat Váš čas a energii. To Vám umožní být produktivnější a dostáhnete výsledků v kratším čase.

Najdete rovnováhu mezi prací a osobním životem

Stanovíte si zdravé hranice mezi prací a rodinou.

Naučíte se řešit problémy a výzvy

Získáte nástroje pro řešení konkrétních problémů a výzev. Chcete zhubnout, postavit dům, napsat knihu, změnit práci? I s tím si poradíte.

Posílíte své sebevědomí

Začnete si více věřit a posílíte pozitivní vztah k sobě samé.

Představte si...

… jaké by to bylo, kdyby Vaše cesta k úspěchu a štěstí byla plná jistoty a sebevědomí.

Kdyby se Vaše sny se staly skutečností, a Vy jste se stala autorkou svého vlastního příběhu a víte, že máte v rukou klíč, který otevírá dveře k největším ambicím a splněným přáním.

Nemáte strach, ale odvahu. Plníte si své plány, máte dost času na své koníčky a zájmy a Vaše životní radost je každodenní realitou a nikoliv vzdáleným snem.

V čem Vám e-book pomůže:

Právě teď je ten správný čas budovat svou vlastní cestu k úspěšnému a šťastnému životu.
Vaše budoucnost je ve Vašich rukou.

Reference

Když jsem narazila na e-book Sebekoučinkem ke štěstí a úspěchu, vůbec jsem nevěděla, co od něj očekávat. Měla jsem trochu obavy, protože jsem nevěděla, jestli si sama poradím s koučovacími cvičeními. Mé obavy byly zbytečné! Vše je v e-booku skvěle popsáno a autorka navádí krok za krokem, jak na to. Ještě jsem ani neprošla všechna cvičení, ale i tak jsem už teď doslova ohromena. Tento e-book mi přinesl nejen jasnost ve vlastní cestě k úspěchu, ale také mi dal konkrétní nástroje, které mi pomohly překonat mé obavy. Doporučuji tento e-book všem ženám, které chtějí zlepšit svůj život.
Díky e-booku jsem změnila svůj pohled na sebe sama a svůj život. Vřele doporučuji tento e-book každé ženě, která touží po pozitivních změnách a neví, kde a jak začít.
Jé, Stáni, super! Pěkná knížka. Hned jsem si udělala Kolo rovnováhy a mám tedy na čem pracovat. 😉
S koučinkem nemám žádné zkušenosti, a tak jsem byla zvědavá, co mi může přinést. A je to bezva, cvičení jsou přehledná a snadná, ale velice účinná. Moc se mi líbí bonus Ikigai. Viděla jsem dokument o Modrých zónách, a tak jsem se na vyplňování těšila a byla jsem zvědavá, co zjistím. Nakonec jsem objevila i své Ikigai. Jsem nadšená.
Často se cítím zahlcená, a to na mě působí tak, že nedotahuji věci do konce. Mám spoustu nápadů, ale nezvládám je realizovat, protože nevím, kde začít a jak pokračovat. V e-booku jsem objevila cvičení, které přesně tento můj problém řeší! Takže díky, teď už vím jak na to a věřím, že se to povede!
Mami, to je skvělý! Už se těším, až spolu uděláme nějaká cvičení. Už jsem si udělala Ikigai a je to bezva, moc mě to bavilo.

Na co se můžete těšit

Kolik e-book stojí:

E-book jsem vytvořila na základě svých zkušeností a 5 leté koučovací praxe.

Vložila jsem do něj své zkušenosti, díky kterým jsem já sama proměnila svůj život a dosáhla mnoha (dříve nepředstavitelných) cílů.

Cena e-booku je 590,- Kč.

Navíc s nákupem e-booku získáte BONUS:

Pracovní sešit IKIGAI - hledání smyslu a radosti v životě

Najděte své Ikigai!

Ikigai je japonský koncept hledání spokojeného, naplněného a šťastného života.

Metoda Ikigai se může stát velmi užitečným nástrojem pro osobní rozvoj a štěstí.

249,- Kč 
ZDARMA

A samozřejmostí je také záruka 100 % spokojenosti

Do e-booku jsem vložila všechny své dosavadní znalosti, poznatky a postupy, které mohou výrazně proměnit Váš život i Vás samotnou.
A nechci vás zklamat.

Když usoudíte, že e-book pro Vás není to pravé, mám pro Vás také řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro Vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového a přínosného, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14 dní od zakoupení.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

78 stran
informací

Manuál úspěšné ženy + Desatero úspěšné ženy

14 koučovacích cvičení

Bonus Pracovní sešit IKIGAI

Možná ještě stále váháte a máte otázky...

Pokud Vám nebude cokoli jasné, stačí napsat. Ráda Vám vše vysvětlím.

Ano, spoustu informací si můžete vyhledat na internetu, ale bude Vás to stát několik desítek hodin práce, následné zkoušení a vyhodnocování získaných informací. V e-booku máte vše jasně a přehledně sepsané a můžete se ke všem kapitolám v klidu vracet. A čas, který ušetříte můžete věnovat něčemu, co je pro Vás opravdu důležité. 

Kdybyste náhodou zjistila, že e-book pro Vás není to pravé, mám pro Vás také řešení. Nabízím Vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 14 dnů od zakoupení a já Vám bez dotazů pošlu peníze zpět.

E-book Vám přijde v elektronické podobě ve formátu .pdf na Váš e-mail.

Sebekoučinkem ke štěstí a úspěchu

Naučte se lépe plánovat Váš čas, plnit své cíle a dosahovat úspěchu v jakékoliv oblasti Vašeho života.

590,- Kč

Koučovací nástroje a cvičení, díky kterým dosáhnete úspěchu, ať už pro Vás úspěch znamená cokoliv.

Udělejte ten správný krok a začněte žít život, jaký jste vždy chtěla.

Právě teď je ten správný čas!

Pokud máte nějaké dotazy nebo Vám není cokoliv jasné, napište mi na e-mail stana@stanislavakrajickova.cz a vše Vám vysvětlím.