Objednávka e-booku
Sebekoučinkem ke štěstí a úspěchu

Speciální nabídka

Do e-booku jsem vložila všechny své dosavadní znalosti, poznatky a postupy, které mohou výrazně proměnit Váš život i Vás samotnou, ale sama vím a chápu, že některá témata jsou hůře uchopitelná a někdy je potřeba je rozebrat do větší hloubky. Proto Vám nabízím tuto speciální nabídku:

Jednu konzultační / koučovací hodinu s 50% slevou, tedy za cenu 500,- Kč místo 1000,- Kč.

NEBO

Balíček 3 konzultačních / koučovacích hodin za zvýhodněnou cenu 1850,- Kč místo 2.500,- Kč.

NEBO

E-book Klíč ke šťastnému vztahu, což je praktický průvodce pro Váš fungující dlouhodobý vztah. Díky informacím obsaženým průvodci pochopíte, co je potřeba udělat, pokud chcete mít dlouhodobě fungující vztah a spokojené manželství. E-book můžete získat za akční cenu 390,- Kč místo 690,- Kč.

NEBO

Vám nabízím e-book Plnoštíhlá krása, díky kterému začnete objevovat svou vlastní krásu, lásku k sobě a svému tělu, a ještě více posílíte své sebevědomí. Poskytnu Vám k tomu nástroje a cvičení, pomocí kterých se budete cítit sebejistě a krásně ve svém těle, bez ohledu na to, jaká je Vaše velikost nebo tvar, a to za akční cenu 149,- Kč místo 299,- Kč.

Přečetla jsem už spoustu knih na téma osobního rozvoje, ale kniha Sebekoučinkem ke štěstí a úspěchu mě opravu nadchla. Tento e-book nejenže nabízí moudré rady, ale také konkrétní návody a cvičení, která vás provedou cestou k pozitivním změnám.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Když jsem začala e-book číst, měla jsem pochybnosti o tom, co mi může dát, osobním rozvojem se zabývám už dlouho a koučovací cvičení také znám. Nyní mohu ale s jistotou říct, že e-book je plný konkrétních rad a cvičení, která jsem snadno aplikovala do svého života a pomohly mi získat nadhled a uvědomit si, co opravdu chci.

E-book mi pomohl překonat nejistotu, která mě dlouho držela zpátky. Dnes aktivně pracuji na svém projektu a svých cílech. Jestli hledáte inspiraci, motivaci a konkrétní rady a tipy ke změně ve Vašem životě, je tato kniha pro vás to pravé. Doporučuji ho všem, kteří chtějí najít cestu k osobnímu štěstí a úspěchu.

Potřebujete pomoct s objednávkou?

Napište mi na stana@stanislavakrajickova.cz

Kontakt       Ochrana osobních údajů       Obchodní podmínky