Toužíte po DLOUHODOBÉM , VYROVNANÉM A ŠŤASTNÉM VZTAHU, ve kterém se budete cítit milovaná, respektovaná a chtěná i s Vašimi chybami a nedostatky?

Chcete zažívat pocit trvalého štěstí v naplněném a harmonickém vztahu bez hádek s Vaším partnerem, bez výčitek a žárlivých scén?

A přesto se Vám stává, že jste ze všech nedorozumění a ze všeho toho nenaplněného očekávání tak nešťastná, že v noci tajně pláčete do polštáře?

Stále doufáte, že se Váš partner změní, ale když náhodou změna přijde, je spíše k horšímu než k lepšímu?

Mám pro Vás řešení!

I já jsem měla takové vztahy a muži, co přicházeli do mého života se princům na bílém koni moc nepodobali a na rukou mě nenosili.

Nyní již 18 let žiji ve spokojeném manželství, ve kterém se cítím, jako královna a doufám, že spolu s manželem opravdu budeme žít šťastně, až do té smrti.

Naše manželství je harmonické, navzájem se respektujeme, známe svá přání, touhy a nálady. U svého manžela jsem nalezla pochopení, podporu, lásku, něhu a otevřenou náruč.

Ale dříve to tak nebylo. Mé vztahy byly hotová katastrofa. Samé žárlení, obviňování a výčitky. A pak samozřejmě rozchod, pláč a další výčitky, co jsem měla udělat a neudělala, jak jsem se mohla chovat, ale nechovala.

Když jsem začala chodit se svým současným manželem, odmítla jsem se smířit s tím, že i tento vztah dopadne tak, jako ty předchozí.

Začala jsem proto pátrat po informacích, jak by měl vlastně takový „správný“ vztah vypadat, aby byl dlouhodobý, šťastný a harmonický.
A přitom jsem přišla na něco, co totálně změnilo můj dosavadní život!

Abych toto poznání mohla předat i Vám, vytvořila jsem praktického průvodce:

"KLÍČ KE ŠŤASTNÉMU VZTAHU"

Co díky e-průvodci získáte:

Lépe porozumíte vztahům

Získáte hlubší povědomí o tom, jak vztahy fungují, jaké jsou jejich fáze a jaké mohou nastat krize. Díky tomu lépe porozumíte vlastnímu vztahu.

Budete schopna lépe řešit krize

Budete lépe připravena na řešení případných konfliktů a problémů ve vztahu. Porozumíte příčinám krize a získáte nástroje, jak s případnou krizí efektivně pracovat.

Zlepšíte partnerskou komunikaci

Najdete praktické rady, jak zlepšit komunikaci s Vaším partnerem, což může výrazně pozitivně ovlivnit kvalitu Vašeho vztahu.

Posílíte vaše sebevědomí

Začnete o sebe s láskou pečovat, budete se cítit silnější a jistější jak ve vztahu, tak i v životě.

Zjistíte, co je pro Vás důležité

Lépe porozumíte tomu, co je pro Vás v lásce a vztazích důležité a jak dosáhnete osobního štěstí nezávisle na vztahu.

Více pohody a radosti

Díky získaným znalostem a dovednostem budete prožívat více pohodových dní a Vaše vztahy budou harmoničtější.

Jmenuji se Stáňa Krajíčková

Se svým manželem se znám od mých 14 let. Když mi bylo 16, ztratili jsme na sebe kontakt. Znovu jsme se potkali po 10 letech. To bylo v roce 2005. A od té doby jsme spolu.
Společně vychováváme naši dceru, krok po kroku vytváříme a budujeme náš vztah a láskyplný domov. Vzájemně se podporujeme, respektujeme a jsme tu jeden pro druhého.

Co dělám?

Jsem vztahová, životní a úklidová koučka. Ukazuji ženám cestu, jak pochopit sebe samé, své partnery a blízké a tím vytvářet v jejich vztazích pevná pouta a harmonii.

Pro koho je e-průvodce určený:

Pro všechny ženy, které se chtějí aktivně podílet na budování svého vztahu, a nejen sedět se založenýma rukama a čekat, jak to dopadne.

Pro všechny ženy, které chtějí pochopit svého partnera a chtějí se s ním naučit komunikovat vše, co je pro ně důležité.

Pro všechny ženy, které jsou momentálně single. A to proto, aby do nového vztahu vstoupily s novými vhledy a zkušenostmi.

Pro mladé dívky a slečny, které na svůj první vztah teprve čekají. A to proto, že se dozví, jaké situace mohou ve vztahu nastat a jak se na ně připravit.

Nahlédněte dovnitř:

Představte si...

… jaké by to bylo, kdybyste se každé ráno vzbudila s pocitem, že Vás čeká další den naplněný láskou a harmonií.

Když otevřete oči a uvědomíte si, že vedele sebe máte člověka, který Vám opravdu rozumí a bezpodmínečně Vás přijímá, který Vám naslouchá a snaží splnit Vaše přání, protože ví, jak důležiá pro Vás jsou.

Je to partner, na kterého se můžete kdykoliv spolehnout, který Vás podporuje a věří ve Vás, doprovází Vás na Vaší cestě životem, ale také ji zpříjemňuje a naplňuje bezmeznou láskou a porozuměním.

V čem Vám e-průvodce pomůže:

Investujte do sebe a Vašho vztahu

Klíč ke šťastnému a harmonickému vztahu má v rukou každá z nás.

Stačí ho jen použít...

Reference - co říkají ženy, které už e-průvodce četly:

EBook mě nadchl! Vzhledem k tomu, že již několik let žiji v pevném a harmonickém vztahu, neočekávala jsem, že bych měla z jeho přečtení nějaký extra přínos. Jak jsem se spletla! Stáňa se na partnerské vztahy podívala ze všech stran a úhlů, nezapomněla na „maličkosti“ a šla opravdu do hloubky. I já se v některých kapitolách poznávala a uvedené rady aplikovala do svého života. Vždy je co zlepšovat. Určitě eBook doporučuji těm, kteří nechápou, proč jim žádný vztah nevydrží, těm, kteří jsou ve vztahu nespokojení, ale i těm, kteří problém nemají, ale uvědomují si, že o vztah je třeba pečovat.
Stáni eBook Klíč ke šťastnému vztahu by mohl být pro spoustu žen jakousi biblí. Je to ucelený návod, pomůcka o tom, jak si uvědomit určité chyby, které ženy dělají a pak jsou nešťastné a nespokojené. Zde najdete odpovědi a aha momenty, kdy to do sebe vše zapadne. Pro ženský seberozvoj tenhle eBook můžu doporučit. Navíc jsou v něm zahrnuty i konkrétní příklady ze života. Vše se tady dozvíte bez obalu, a tak, jak je třeba věc uchopit. Navíc k eBooku máte krásně zpracovaný bonus, který může být i zábavný pro vás s partnerem.
Elektronická kniha paní Stáni, by se měla stát povinnou četbou pro každý manželský pár. Také by si ji měla přečíst každá mladá slečna, aby věděla, jak správně ve vztahu s mužem postupovat a co v různých situacích dělat. Kdyby mně někdo dal takový ucelený návod, když mi bylo dvacet let, vyhnula bych se tolika chybám, zklamání a rozčarování. Pokud chcete mít se svým partnerem plnohodnotný a vyrovnaný vztah, určitě si knihu přečtěte. Pracovní sešit je moc povedený a při jeho vyplňování si oživíte tolik krásných vzpomínek.
Dnešní doba je rychlá, plná nových technologií, se kterými se naše babičky ani maminky nesetkávaly. Stánin eBook o vztazích na tyto novinky typu Facebook reaguje a velmi trefně upozorňuje na jejich úskalí. Průvodce vztahem je velmi ucelený, obsahuje i zcela názorné příklady, které dokreslují popisovanou situaci. Připojené bonusy jsou zajímavé, obzvláště mě bavil pracovní sešit Vzpomínky na partnerství.
EBook jsem si přečetla jedním dechem. Tento inspirativní přístup, jak tvořit, budovat a rozvíjet vztahy, a přitom se cítit jako žena s velkým Ž a zároveň si to radostně užívat, je pro mě osobně nádherný počin. Mám pocit, že na tomto poli mám i jako již dospělá žena neustále co zlepšovat. Velmi ráda se vydám krok za krokem na cestu za sebepoznáním.
Momentálně jsem spokojená a mám krásný vztah. Přesto jsem po knize sáhla. Potřebovala jsem si utřídit své myšlenky a ujistit se, že chyby, které jsem dříve ve vztazích dělala jsou definitivně pryč. Knížka mi pomohla znovu si srovnat priority nejenom ve vtahu k partnerovi, ale zejména k sobě samé. Je až neuvěřitelné, kolik stejných chyb ve vztazích děláme a zároveň úlevné vědět, že nejste sami. Stáňa píše s lehkostí pírka a s velkou otevřeností poukazuje na chyby, které když si uvědomíme, pomůže nám to zjistit, proč se nám některé věci dějí a jak na nich můžeme pracovat.
Partnerské vztahy - téma, které je a stále bude aktuální. Kvalitní partnerský vztah představuje neustálou práci obou partnerů a vzájemné porozumění. Stáňa ve svém eBooku ukazuje, jak takový vztah vybudovat a hlavně udržet. Po přečtení mi došlo, jak jsem sama sebe zanedbávala a tím i neúmyslně zanedbávala vztah s mým přítelem. Ebook je plný užitečných a cenných rad, ke kterým se budu ráda vracet. Velice mě zaujaly i bonusy, zejména pracovní sešit Vzpomínky na partnerství. Sešit je krásně zpracovaný, má skvělý nápad a bez nadsázky si myslím, že ne jednomu páru může zachránit celý vztah.

Kolik e-průvodce stojí:

Za 18 let jsem ušla kus cesty a stálo mě to spoustu hledání, testování, učení, studování nejrůznějších knih a absolvování kurzů.

Díky informacím obsaženým v tomto e-průvodci jsem pochopila, co je potřeba udělat, pokud chci mít dlouhodobě fungující vztah a spokojené manželství.

Cena e-průvodce je 690,- Kč.

Do e-booku jsem vložila všechny své dosavadní poznatky a postupy, které výrazně změnily mé manželství a můj život.

I Vy můžete zrušit staré a nefunkční vzorce, které si s sebou nesete dlouhá léta a přijmout do svého života spoustu nového a lepšho.

Navíc s nákupem e-průvodce dostanete tyto BONUSY:

E-book Je milenka lepší než manželka?

Zajímá Vás, co je TO, co ho zavede do náruče jiné ženy?
V čem je ONA lepší než Vy?
Proč odejde od rodiny za ?

E-book, díky kterému zjistíte, proč si muži hledají milenky, co tomu předchází a jak se tomu vyvarovat.

249,- Kč 
ZDARMA

Pracovní sešit Vzpomínky na vztah

V pracovním sešitu si po dobu 10. týdnů splníte s partnerem několik výzev, které povedou k utužení a prohloubení vašeho vztahu. Na každý týden je naplánována jedna výzva.

449,- Kč 
ZDARMA

Ukázka, jak pracovní sešit vypadá:

A samozřejmostí je také záruka 100 % spokojenosti

Do e-booku jsem vložila všechny své dosavadní znalosti, poznatky a postupy, které mohou výrazně posunout a změnit Váš vztah i Vás samotnou.
A nechci vás zklamat.

Když usoudíte, že e-book pro Vás není to pravé, mám pro Vás také řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro Vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového a přínosného, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14 dní od zakoupení.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

115 stran
informací

33 kapitol

20 klíčů
k Vašemu šťastnému
vztahu

2 bonusy
pro Vás

Možná ještě stále váháte a máte otázky...

Pokud Vám nebude cokoli jasné, stačí napsat. Ráda Vám vše vysvětlím.

Ano, spoustu informací si můžete vyhledat na internetu, ale bude Vás to stát několik desítek hodin práce, následné zkoušení a vyhodnocování získaných informací. V e-booku máte vše jasně a přehledně sepsané a můžete se ke všem kapitolám v klidu vracet. A čas, který ušetříte si můžete naplno užít s Vaším partnerem.

Ano! V e-booku jsou popsané situace, které můžou ve vztahu nastat i to, jak jim předcházet a jak se jim vyvarovat. Mladé slečny budou tedy po přečtení e-booku skvěle připraveny na svůj první vážný vztah. 

Kdybyste náhodou zjistila, že e-book pro Vás není to pravé, mám pro Vás také řešení. Nabízím Vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 14 dnů od zakoupení a já Vám bez dotazů pošlu peníze zpět.

E-book Vám přijde v elektronické podobě ve formátu .pdf na Váš e-mail.

Klíč ke šťastnému vztahu

Praktický průvodce pro Váš fungující dlouhodobý vztah.

690,- Kč


Udělejte první, ale nejdůležitější krok a vydejte se na cestu za šťastným a spokojeným vztahem.

Právě teď je ten pravý čas!

Pokud máte nějaké dotazy nebo Vám není cokoliv jasné, napište mi na e-mail stana@stanislavakrajickova.cz a vše Vám vysvětlím.