OD ÚKLIDU KE KLIDU

Asistované třídění

Asistované třídění a vyklízení Vašeho šatníku a Vaší domácnosti / On-line konzultace ohledně uspořádání Vámi vybraného prostoru

Sníte o čistém, útulném a uklizeném domě (nebo bytu)?

Nikde žádné povalující se přebytečné věci a zbytečnosti, přetékající šuplíky, haldy papírů a časopisů?

Žádné hromady oblečení, narvané skříně a věšáky? Chcete mít pořádek ve skříních a poličkách? Vše srovnané a setřízené?

Uklizená koupelna bez obrovského množství kosmetických přípravků a všelijakých lahviček je pro Vás jen sen?

Umíte si představit, že máte prázdný prostor na kuchyňské lince i na jídelním stole a pokaždé, když jdete uvařit rodině večeři nebo prostřít stůl, tak máte spoustu místa na vše, co k tomu potřebujete?

 • Toužíte cítit radost při každém příchodu domů, kde Vás přivítá vůně a čistý a harmonický prostor? Domov, kde vše najdete, protože každá věc má své místo? Domov, ze kterého už nemáte touhu prchnout a už se nevrátit?
 • Přejete si, aby, neohlášené návštěvy pro Vás nebyly stresem a abyste se už nemusela omlouvat za to, že zrovna dnes nemáte uklizeno? A naopak si budete užívat čas strávený s přáteli a rodinou bez neustálých myšlenek na panující nepořádek?
 • Chcete mít úsměv na tváři, klidnou mysl, domácí pohodu, prostor pro kreativitu a své zájmy a koníčky?
 • Toužíte po uspořádaném šatníku, kde budete mít pouze kousky, které Vám sluší, sedí a ve kterých se cítíte krásně?
 • Představujete si,  že u Vás doma už neprobíhají žádné hádky, tedy aspoň ne ty, kvůli úklidu?

Dokážete si to představit?

Možná to tak máte, a to je moc fajn! A možná ne. 

Co když Váš domov spíše připomíná skladiště, plné nepotřebných věcí, které Vám nedělají žádnou radost a více překáží, než aby přinášely nějaký užitek?

Co když máte spousty skříní s oblečením, ale nemáte v nich žádné místo a stejně nemáte co na sebe, protože to, co by se Vám líbilo nikdy v tom množství věcí ani nenajdete?

Brodíte se uličkami po pokoji, míjíte narvané šuplíky, poházené oblečení, plné stoly všelijakého haraburdí a věcí, které na ně nepatří. A kam vlastně patří? Možná nikam. Možná pro ně už nikde není místo.

Všude, kam se podíváte, vidíte připomínku svého marného snažení, pro někoho možná i pocitu selhání a marnosti.

Jste smutná a je Vám líto, že Vám s tím chaosem nikdo nepomůže? Možná máte i vztek. Na sebe, na manžela, na děti … prostě na celý svět. A nejvíce na ten nepořádek! Je to frustrující. Raději z toho všeho každý den utíkáte ven a návrat odkládáte co nejdéle to jen jde?

Nebo Vás prostě jen nebaví uklízet, protože nevíte, kde začít a jak pokračovat?

Znám spoustu lidí, kteří to takto mají.

A taky znám řešení, jak z toho ven!

Jmenuji se Stáňa a jsem úklidová a začínající životní koučka a asistentka při třídění a vyklízení.

Mou vášní je pořádek a organizace prostoru.

Z domova jsem si vytvořila místo, které mě podporuje a ve kterém se cítím skvěle. Jednoho dne jsem totiž přišla na to, že by bylo fajn zbavit se nepotřebných věcí a věcí, které mi nedělají radost. A tak jsem se do toho pustila. Uklidila jsem si nejen doma, ale i ve své mysli a ve své duši.

Pomůžu i Vám! Vím, jak na to!

Nabízím Vám službu asistovaného třídění a vyklízení Vašeho šatníku a Vaší domácnosti a on-line konzultace ohledně uspořádání Vámi vybraného prostoru.

Za roky praxe v úklidu a třídění jsem si v těchto činnostech našla a vytvořila svůj systém. Vím, co je potřeba udělat jako první a jakým způsobem postupovat, aby byl výsledek udržitelný.

ASISTOVANÉ TŘÍDĚNÍ A VYKLÍZENÍ ŠATNÍKU A DOMÁCNOSTI / ON-LINE KONZULTACE

Služba je pro Vás vhodná pokud:

 • se nemůžete k třídění a vyklízení odhodlat a stále jej odkládáte.
 • v úklidu, třídění a vyklízení vidíte obrovský úkol, se kterým si nevíte rady.
 • byste chtěla mít někoho při tomto procesu u sebe.
 • je pro Vás náročné zbavit se věcí, které jste za roky shromáždila a potřebujete podporu při rozhodování, co vytřídit a co si nechat.

Přijedu k Vám domů a laskavě a empaticky Vám budu pomáhat s tříděním a rozhodováním, které věci si ponechat a které vytřídit. K věcem, které máte doma, nemám žádný vztah a proto je pro mě třídění mnohem jednodušší.

Služba je vhodná pro třídění věcí v:

 • šatníku nebo šatních skříních
 • koupelně
 • kuchyni
 • dětském pokoji
 • knihovně
 • komoře
 • spíži
 • pracovně

Dále také:

 • před a po stěhování
 • vyklízení pozůstalosti
 • po rozvodu nebo rozchodu

Nemusíte se bát:

 • že bych Vás nutila vyhodit něco, co nechcete (budeme třídit a vyhazovat jen do té míry, dokud to pro Vás bude přijatelné).
 • že bych Vás soudila za prostor, ve kterém žijete.

Společně budeme třídit, probírat a skládat vše, kam bude potřeba. Se vším Vám pomůžu, budu pracovat s Vámi.

Co Vám služba přinese?

 • Pocit úlevy.
 • Novou energii.
 • Najdete vše, co potřebujete, každý věc má své místo.
 • Zlepšíte kvalitu života.
 • Budete mít více času na svou rodinu a přátele.
 • Očistíte Váš domov od nepotřebných věcí.
 • Ulevíte duši – samotné uklízení má velký terapeutický přesah i do osobního života.

JAK TO FUNGUJE?

Asistované třídění šatníku a domácnosti

Pokud se rozhodnete využít mých služeb, začneme tím, že se s Vámi spojím (buď telefonicky nebo e-mailem) a domluvíme se na prvním nezávazném setkání (15 minut, pouze online). Řekneme si, co byste chtěla vyklízet a jakou máte zhruba představu.  Zodpovím Vám Vaše dotazy, ujasníme si Vaše potřeby a mé možnosti. V případě velkého a náročného třízení si s sebou přivedu asistentku, která nám bude se vším pomáhat (pokud s tím budete souhlasit a bude to potřeba). Následně Vám navrhnu možné termíny a domluvíme si datum samotného třídění.

V den třídění dorazím na domluvený čas k Vám domů. Společně vyndáme všechny věci z poliček, šuplíků a skříněk. Vytřídíme je. Nakonec zůstanou jen věci, které Vám budou skutečně sloužit a dělat Vám radost. Věcem, které zůstanou vymyslíme vhodná místa, kam je uložit, tak aby to vyhovovalo Vašemu aktuálnímu životnímu nastavení.

Vytřízené věci a věci určené do tříděných kontejnerů zabalíme do krabic a pytlů, označíme je, abyste přesně věděla, kam je odnést nebo odvézt. Co půjde, to Vám pomůžu odnosit k tříděným kontejnerům nebo k autu.

Po 14 dnech Vám zavolám nebo napíšu, abych se ujistila, že jste si na nový systém zvykla a vše je v pořádku.

On-line konzultace

V případě on-line konzultace se spolu spojíme přes ZOOM nebo jinou, Vámi preferovanou platformu. Po zahájení konzultace mi ukážete prostor, který chcete vytřídit a uklidit.

Při konzultací Vám dám tipy na organizaci prostoru, stanovíte si akční kroky, které chcete podniknout. Ode mě získáte motivaci udělat tyto konkrétní kroky. Konzultací získáte podporu k rozhodnutím, která možná už delší dobu dokládáte, ale víte, že je potřeba je udělat.

Po skončení konzultace Vám pošlu e-mail, ve kterém shrnu naše setkání a připomenu Vám, o čem jsme se na konzultaci bavily.

CENA

Cena neobsahuje cestovné a odvoz vytřízených věcí.  

Platba probíhá předem na bankovní účet a je nutné, aby platba byla připsána na účtu nejpozději 48 hodin před konzultací.

V případě asistovaného třídění Vám zašlu předem zálohovou fakturu na 50 % ceny. Druhá polovina musí být zaplacena nejpozději 24 hodin před samotným tříděním na bankovní účet nebo může být platba provedene v den třídění na místě v hotovosti. 

Tato služba NENÍ náhradou za psychoterapii a NENÍ VHODNÁ pro lidi trpící OCD!

Často kladené otázky:

Čekají nás 4 nebo 8 hodin společného třídění a vyklízení Vašeho prostoru.

Záleží na prostoru, který budeme třídit a na jeho zaplnění. Také na Vaší rychlosti při rohodování, co ponechat a co vytřídit. Toto je velice individuální. Někdy stihneme část bytu, někdy pokoj, někdy někoik skříněk. Vše je v pořádku. 

Fyzický odvoz vytříděných věcí služba neobsahuje.

Vždy záleží na konkrétní domluvě, ale nejčastěji asistované třídění provádím v Praze a okolí Prahy. Za dopravu si účtuji poplatek navíc.

Ano, to rozhodně ano. Pomůžu Vám dělat rozhodnutí o Vašich věcech, ale nemůžu to dělat za Vás.

Pokud mi dáte vědět do 24 hodin před naším setkáním, nic se neděje. Jen si spolu naplánujeme náhradní termín. Pokud se mi včas neomluvíte, tak Vám platba bohužel propadne.

Zaujaly Vás mé šlužby a chcete jich využít? Potřebujete více informací nebo něco dovysvětlit, s něčím poradit?

Napište na e-mail stana@stanislavakrajickova.cz nebo použijte formulář níže.

E-book ZDARMA

5 kroků, jak si úspěšně vytřídit šatník a domácnost + TŘÍDÍCÍ MAPA

Zbavte se zbytečností, objevte poklady a ulevte duši.