Typy konzultací

Klientka má možnost vybrat si z několika typů konzultací, které nabízím. Jedná se o konzultaci OSOBNÍ, SKYPE konzultaci, TELEFONICKOU konzultaci nebo PÍSEMNOU konzultaci.

Na konzultaci se můžete objednat na e-mailu stana@stanislavakrajickova.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

OSOBNÍ KONZULTACE – KOUČINK, VZTAHOVÉ PORADENSTVÍ – PRAHA, BEROUN

Setkat se můžeme v  kavárně Livello na Zličíně (obchodní centrum Metropole Zličín, Praha 5) nebo v kavárně DRN Café (Národní 135/14, Praha 1) a v Berouně na náměstí (místo si upřesníme). 

V rámci Prahy a Berouna můžu přijet za Vámi, je však nutné připočítat k ceně konzultace mé paušální náklady na cestu, které činí 300,- Kč.

SKYPE konzultace – KOUČINK, VZTAHOVÉ PORADENSTVÍ – CELÁ ČR, ZAHRANIČÍ (v ČJ)

Skype konzultace je výborné řešení u klientek, které se nemohou díky vzdálenosti, či jinému omezení, dostavit na osobní setkání.

Pro Skype konzultaci je nutné funkční internetové připojení. Klientka může měnit místa, odkud Skype konzultace probíhá tak, aby jí daná místa vyhovovala a cítila se tam v klidu a bezpečí.

Klientky se díky tomuto typu konzultace nachází ve svém vlastním prostředí, kde se cítí dobře a mohou si udělat maximální pohodlí.

TELEFONNÍ konzultace – KOUČINK, VZTAHOVÉ PORADENSTVÍ – CELÁ ČR, ZAHRANIČÍ (v ČJ)

Telefonní konzultace slouží těm klientkám, které se nemohou z jakéhokoliv důvodu dostavit na osobní setkání (mají špatné internetové připojení nebo ho nemají vůbec k dispozici).

Tuto službu využívají i klientky, které mají domluvenou osobní konzultaci či Skype konzultaci a do jejich harmonogramu nečekaně vstoupí jiné okolnosti a ony se nemohou na domluvené místo dostavit, či nemají funkční internetové připojení a nechtějí svou konzultaci rušit.

V domluvený termín klient zavolá na mé telefonní číslo.

PÍSEMNÁ konzultace – VZTAHOVÉ PORADENSTVÍ, VZTAHOVÁ PORADNA

Písemná konzultace Vás nasměruje, jakým směrem se ve vztahu či manželství vydat. Další výhodou je, že si v klidu promyslíte, v čem tkví Váš problém či situace, kterou potřebujete řešit. Díky mému vhledu získáte nezávislý pohled třetí strany.

Součástí písemného vyjádření doporučím i potřebné kroky, které Vám pomohou ve Vaší situaci či problému, abyste se posunuli vpřed. Uvědomíte si, zda má Váš vztah smysl či nikoliv.

Písemná konzultace je vhodná především pro ty klientky, které nechtějí řešit svůj problém osobně a chtějí zůstat v anonymitě.

Pokud zjistíte, že nevíte, jak svůj problém či situaci efektivně popsat, zašlu Vám seznam návodných otázek, kterých se pak můžete při svém popisu držet.

Na konzultaci se můžete objednat na e-mailu stana@stanislavakrajickova.cz nebo pomocí kontaktního formuláře níže.

Objednávkový formulář - Objednávka konzultace

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Stanislava Krajíčková, IČO: 05914957) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

​Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání dalších zpráv týkajících se souvisejícího tématu a dalších informací ode mě. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.​ Více informací o ochraně Vašich osobních údajů naleznete zde.

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ se odešle Vaše zpráva nebo objednávka konzultačních služeb.

Omlouvám se, ale konzultace nemohu poskytnout lidem, kteří berou antidepresiva nebo pravidelně léky na spaní,
dále drogově závislým a závislým na alkoholu. Děkuji za pochopení.