Pravda o tom, proč muži podvádějí své ženy – 4.díl: Jsou milenky lepší než manželky?

Proč a v čem jsou milenky „lepší“ než manželky?

Nejsou lepší v ničem. I ony jsou jen lidské bytosti. I ony mají své chyby a slabosti, které dříve nebo později vyjdou napovrch.

Ale v tuto chvíli, je milenka pro Vašeho partnera jakousi pomyslnou trofejí. Dokázal si tak, že ještě nepatří do starého železa a že stále dokáže získat kteroukoli ženu, jakou si zamane. Hýčká si a posiluje své ego.

Milenka je asi mladší (já vím, vždy být nemusí), má pro muže mnohem více obdivu, nikdy jí nebolí hlava, je veselejší, hravější, možná i lépe upravená a oblečená. Ale to všechno je jen pozlátko.

Muž totiž v tuto chvíli nevidí, že i tato žena doma vytírá v teplácích a tu a tam si ona něco kydne na tričko. Je jí totiž okouzlen a jediné, co vnímá je její „jiskřivý smích, kterým oslňuje celé okolí, když v koktejlových šatech a v lodičkách na vysokých podpatcích vkročí do baru“.

Jedno je ale jisté – i jí to, po několika letech manželství (nebo vztahu), přejde. I ona bude chodit doma v teplácích a dělat dětem svačinu ve vytahané mikině. I jí začne bolet hlava. A i ona se přestane jiskřivě smát tomu samému vtipu, když ho uslyší několikrát za týden.

A jak si tedy „udržet“ svého muže?

Seberte všechny své síly a dokažte svým parterům a manželům, že nejste „JEN“ manželky, ale umíte být i super milenky, kamarádky a společnice.

Nedovolte, aby se do vašeho vztahu vloudil stereotyp, vymýšlejte nové zážitky a společné aktivity. Vytvářejte si společné koníčky a zajímejte se o ty jeho.  Nežijte jen pro děti, ale dopřejte si čas jen sami pro sebe. A to pravidelně.

Říkejte manželovi, že ho máte ráda, že Vám na něm záleží a že jste šťastná, že ho máte. Ale hlavně se tak i chovejte. Dotýkejte se ho, mazlete se s ním. Nezapomínejte na polibek na rozloučenou či přivítanou.

Nikdy nedávejte přednost domácnosti před manželem. Společně strávené chvíle jsou důležitější než vytřená podlaha a utřený prach.

Mluvte spolu. O všem. O tom, co bylo v práci, co se vám povedlo, co se vám líbí a co zase ne. Mluvte spolu o sexu a o svých potřebách.

Za léta společného života jste se stali partnery a kamarády. Nasbírali jste spoustu společných životních hodnot, máte k sobě důvěru a spojují vás společné zážitky, které tvoří velký kus vašeho společného života.

Važte si svého vztahu a vašeho partnera a neberte ho ve svém životě jako samozřejmost.

A jestli chcete naučit s Vaším partnerem lépe komunikovat a vytvořit tak pevný a harmonický vztah, je pro Vás e-book Klíč ke šťastnému vztahu to pravé.

Autor: Stanislava Krajíčková

Stáňa se věnuje vztahovému poradenství a kočinku. Jejím cílem je pomáhat ženám, aby se cítily šťastně, spokojeně a sebevědomě.  Je autorkou e-booku Klíč ke šťastnému vztahu. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *