6 znaků, které Vám napoví, jestli je ON ten pravý

Potkala jste skvělého muže a stále přemýšlíte, jestli je ON ten pravý? Ten, se kterým prožijete nádherný život? Mám pro vás šest typů, jak to poznat.

  1. Rozesměje Vás

Ne každý člověk má smysl pro humor, a ne každý druh humoru je pro každého pochopitelný. Humor to je, když se člověk směje, je veselý a má dobrou náladu. Pokud vidí za každých okolností světlejší stránku věci, Vy chápete jeho smysl humoru, a i po náročném dni Vás dokáže rozesmát a potěšit, je to ON.

  1. Má Vás rád takovou, jaká jste

Jste pro něj krásná i pyžamu, nenamalovaná a rozcuchaná? Říká Vám, že se mu nejvíc líbíte přirozená a že make-up vlastně ani nepotřebujete? Pak vězte, že to myslí opravdu vážně. Miluje Vás kvůli Vám samotné, a ne kvůli oblečení a make-upu. Určitě od něj nikdy neuslyšíte, že byste měla zhubnout nebo přibrat, změnit styl oblékání nebo své chování. Vybral si Vás takovou, jaká jste a přeje si, abyste taková zůstala.

  1. Máte stejné životní priority a plány

Shodují se vaše vize a plány na budoucí život? Oba chcete žít v domku se zahradou a založit rodinu? Nebo je vaším společným snem cestování a poznávání světa? Paráda, máte vyhráno! Odříkání a přizpůsobování jednoho sice může vést ke štěstí druhého, ale zároveň k nespokojenosti toho, kdo se přizpůsobuje.

  1. Klape Vám to v posteli

Sex sice není to nejdůležitější ve vztahu, ale přiznejme si, že je velice podstatnou částí vztahu. Pokud si umíte o sexu otevřeně promluvit, sdělit si navzájem svá přání a touhy, umíte mu ukázat, co chcete a jak se Vám to líbí a on Vám Vaše přání plní a snaží se, aby Vás dovedl k orgasmu a nemyslí jen na sebe, bude Vám s ním krásně.

  1. Je na něj spolehnutí

Důvěra je především ochota věřit. Pokud Vás v minulosti už někdo zklamal, je pak těžké někomu znovu uvěřit. Důvěru získáváme především svými činy a tím, že držíme slovo. Přijde Váš partner včas na slíbenou schůzku nebo zruší své sportovní plány s kamarády a věnuje se Vám, když ho potřebujete? Máte před sebou muže svých snů!

  1. Je Vám oporou a podporuje Vás

Možná nesouhlasí se všemi Vašimi rozhodnutími, ale i tak Vás ve všem podporuje a dodává Vám energii potřebnou k dosažení Vašich cílů. Ať už se ucházíte o novu práci, začínáte podnikat nebo třeba jen plánujete společný večer s přáteli, je tu vždy pro Vás. A když Vám něco náhodou nevyjde povzbudí Vás.

Rozhodnutí, jestli je ON pro Vás tím pravým, je vlastně jen na Vás. Pokud se Vy rozhodnete, že je tím pravým, tím pravým pro Vás bude. Pokud chcete, aby člověk, se kterým jste dnes, byl tím, se kterým strávíte zbytek svého života, tak se pro to jednou pro vždy rozhodněte. Hoďte za hlavu všechny jeho chyby a nedostatky soustřeďte se na to, co se Vám na něm líbí.

A pokud i přes veškerou Vaši snahu zjistíte, že ON tím pravým není, vždy můžete ze vztahu odejít. I nevydařené vztahy se stávají Vaší historií, díky které se posouváte ve svém životě dál. Poděkujte tedy za zkušenost, kterou Vám život přinesl a vezměte si ponaučení. Protože žádný vztah není ztrátou času. Když nepřinese to, co chceme, tak se aspoň dozvíme, co nechceme.

Autor: Stanislava Krajíčková

Stáňa se věnuje vztahovému poradenství a kočinku. Jejím cílem je pomáhat ženám, aby se cítily šťastně, spokojeně a sebevědomě.  Je autorkou e-booku Klíč ke šťastnému vztahu. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *